Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

    Ürünlerimi değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım? Ürün değişimi için iptal şartları geçerlidir. Bu şartlara uyan ürününüz iade alınmakta ve değişikliğini istediğiniz ürün için adınıza yeni sipariş oluşturulmaktadır. 

    Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim? Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişler için 3 adet ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Bunlar banka havalesi/eft’si, kapıda nakit veya kredi kartı ve kredi kartı şeklindedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerin ödemesini banka havalesi/eft’si seçtiğiniz takdirde, en geç 1 gün içerisinde sipariş tutarını hesabımıza yatırmanız gerekmektedir. Siparişler ödemesinin yapıldığı tarihte işleme alındığından dolayı, havale/eft ile verdiğiniz siparişlerde bulunan ürünlerin, ödemesi hesaplarımıza kadar geçen süre içerisinde stoklarında oluşacak tükenmeden TrendCorap sorumlu değildir.

    Ödememi hangi banka kartlarıyla yapabilirim? Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini tüm bankalara ait MASTER ve VISA kartlar ile yapabilirsiniz. Diğer tüm banka kartlarını kullanarak tek ödeme ile siparişinizi ödeyebilirsiniz.

    Kredi kartıyla alışveriş yapmak güvenli mi ? Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri bankaların sanal pos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Sitemiz, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri ilgili bankanın SANALPOS'u üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.

    Şifremi unuttum? Sayfanın sol üst köşesindeki "HESABIM" bölümüne girerek *şifrenizi mi unuttunuz?* linkine tıklayın ve siteye kaydını yaparken kullanmış olduğunuz e-mail adresinizi girin, çok kısa bir sürede size, siteye giriş yaparken, bize bildirmiş olduğunuz şifrenizi içeren bir e-mail gönderilecektir.

    Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim? Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir.

    Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek? Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz Aras veya Yurtiçi Kargo firmaları ile gönderilmektedir.

    Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak? Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız e-mail adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 2-4 iş günü içerisinde sağlanacaktır. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Havale/Eft ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde, yapacağınız ödemenin hesaplarımıza yansıdığı tarihte siparişiniz geçerli olacaktır. Bu süreç içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerde bulunan ürünlerin stoklarının tükenmesinden TrendCorap sorumlu değildir. Kredi kartı ile verilen siparişler hemen işleme alınmaktadır.

    Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim? Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

    Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim? Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listelenmektedir. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz.

    Siparişimi nasıl iptal edebilirim? trendcorap.com.tr'den yapılan siparişler kargoya teslim edilmeden önce müşteri tarafından iptal edilebilir. İptal isteklerinizi destek@trendcorap.com adresine veya 0264 777 1 041 numaralı telefondan Online Alışveriş Yetkilisi’ne bildirebilirsiniz. Teslimattan sonra yapılacak işlemler iade sınıfında değerlendirilir.

    Siparişimde değişiklik yapabilir miyim? Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş tarafınıza henüz gönderilmemiş ise değişiklik isteğinizi müşteri hizmetleri yetkililerimize 0264 777 1 041 numaralı telefon ya da destek@trendcorap.com adresine mail atarak yada iletişim formumuzu kullanarak iletebilirsiniz. Eğer siparişiniz tarafınıza teslim edilmek üzere kargo firmasına verilmiş ise "Ürün iade ve değişim" konulu yardım bölümümüze bakabilirsiniz.

    Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim? Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için “Hesabım” sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için destek@trendcorap.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.