Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

TrendCorap Premium Serisi 9 Çift Dikişsiz Burunlu Kaydırmaz Silikon Topuklu Bambu Babet Çorap Renkli

TrendCorap Premium Serisi 9 Çift Dikişsiz Burunlu Kaydırmaz Silikon Topuklu Bambu Babet Çorap Renkli
₺299,90
Vergiler Hariç: ₺272,64
Bu Ürünün Diğer Renkleri

TrendCorap Premium Serisi 9 Çift Dikişsiz Burunlu Kaydırmaz Silikon Topuklu Bambu Babet Çorap Lacivert TrendCorap Premium Serisi 9 Çift Dikişsiz Burunlu Kaydırmaz Silikon Topuklu Bambu Babet Çorap Renkli TrendCorap Premium Serisi 9 Çift Dikişsiz Burunlu Kaydırmaz Silikon Topuklu Bambu Babet Çorap Beyaz TrendCorap Premium Serisi 9 Çift Dikişsiz Burunlu Kaydırmaz Silikon Topuklu Bambu Babet Çorap Gri TrendCorap Premium Serisi 9 Çift Dikişsiz Burunlu Kaydırmaz Silikon Topuklu Bambu Babet Çorap Siyah

Mevcut Seçenekler:

Bedeninizi Öğrenmek İçin TıklayınızKalite: Kutu içeriğinde premium serisi siyah, gri, lacivert ve beyaz renklerden oluşan 9 çift bambu ipliğinden üretilmiş, spor babet çorap vardır. Bambu lifinden elde edilen kumaş ipeksi bir özelliğe sahip ve aynı zamanda yumuşaktır. Bu kumaş, pamuklu kumaşlara göre dört kat daha fazla nem emme ve nefes alma özelliğine sahiptir. Emilen nem sayesinde cildiniz daha kuru, canlı ve rahat olur. Cilt yapınız hassas veya tahriş olmaya meyilli ise bambu çoraplar, bambu ipliği sayesinde hem ayağınızda ekstra yumuşaklık hissini yaşatacak hem de sağlıklı bir deneyim sunacaktır.

Dayanıklılık: Dikişsiz burun ve topuklar, çorapları daha dayanıklı hale getirmek için ekstra güçlendirilmiştir. Topuk bölgesindeki silikonlar sayesinde ayağınızdan kayma yapmaz. Ayak yapınızdan dolayı çoraplarınızda delikler oluşuyorsa ekstra güçlendirilmiş topuklar ve burun sizin için doğru bir seçimdir. bambu çorapları günlük kullanımınız için özel olarak tasarlanmıştır. Farklı renklerdeki çoraplarımızı babet, klasik veya spor ayakkabılarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kan dolaşımını destekler.

Yorumlar

Yorum Yapınız