Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Lastiksiz Pamuklu Diyabetik Şeker Çorabı 35-41

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Lastiksiz Pamuklu Diyabetik Şeker Çorabı 35-41
₺309,90
Vergiler Hariç: ₺281,73
Bu Ürünün Diğer Renkleri

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Lastiksiz Pamuklu Diyabetik Şeker Çorabı 35-41 TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Lastiksiz Pamuklu Diyabetik Şeker Çorabı 42-45TrendCorap diyabetik çoraplar şeker hastalığı ve kan dolaşımı bozukluğu problemi olanların kullanması için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanılan iplik içeriği %85 pamuk, %13 polyamid ve %2 elastan şeklindedir. 35 ve 41 numara arası ayaklar için uygundur. Kutu içeriğinde 2 adet siyah, 2 adet gri, 1 adet füme ve 1 adet lacivert şeklinde 6 çift çorap vardır.

Özel teknik dokuması ile lastiksiz örülmüştür. Ayağa ve bileğe baskı uygulamaz. Ayak kokusu ve kaşıntıları oluşturan etkenlerden koruyarak daha sağlıklı, konforlu ve hijyenik bir kullanım sağlar.

Diyabetik tedavisi görenler için hijyenik özelliği ile tedavi destek ürünüdür. Burun bölgesi dikişsizdir ve yüksek pamuk oranına sahip kaliteli iplikler ile üretilmiştir.

Şeker çorabı nedir? Çağımızın yaygın hastalıklarından olan şeker hastalığına yakalanan kişilerin ayak bakımına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu yüzden diyabet hastası kişilerin hassasiyetleri göz önüne alınarak laboratuvar araştırmaları sonucunda belirlenen ve üretilen çorap türüne diyabetik çorap denilmektedir.

Şeker çorabının diğer çoraplardan ne farkı var? En önemli özelliği lastiksiz olmasıdır. Çünkü şeker çorapları ayak bileğinin üzerine kadar manyetik bir alan oluşturarak kan dolaşımını hızlandırır. Diyabet hastası olan kişilerin ayakları hassastır ve yaralanmaya müsaittir. Bu yüzden anti bakteriyel özellikte olan bu çoraplar şeker hastaları için rahat bir kullanım sunacaktır. Pamuklu olmaları dolayısıyla rahat hareket kabiliyeti sağlar. Ayakta ve parmaklarda yara oluşmaması için burun kısmı dikişsizdir. Isı transferi olayına dikkat edilerek üretildiği için hava geçirgenliği özelliği vardır. Size veya sevdiklerinize.

Yorumlar

Yorum Yapınız