Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Dikişsiz Mevsimlik Bambu Erkek Çorabı Siyah - Gri - Lacivert

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Dikişsiz Mevsimlik Bambu Erkek Çorabı Siyah - Gri - Lacivert
₺299,90
Vergiler Hariç: ₺272,64
Bu Ürünün Diğer Renkleri

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Dikişsiz Mevsimlik Bambu Erkek Çorabı Lacivert TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Dikişsiz Mevsimlik Bambu Erkek Çorabı Siyah TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Dikişsiz Mevsimlik Bambu Erkek Çorabı Siyah - Gri - Lacivert TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Dikişsiz Mevsimlik Bambu Erkek Çorabı Gri TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Dikişsiz Mevsimlik Bambu Erkek Çorabı Siyah - Lacivert Kutu içeriğinde 2 adet siyah, 2 adet gri ve 2 adet lacivert renklerinde %100 bambu iplikler ile üretilmiş mevsimlik erkek çorabı vardır. 41 ve 44 numara arası tüm aylar için uygundur. Ayakta oluşan teri anında emer, ipeksi tuşesi ile serinlik hissi verir. Yıkanmış üründür çekme yapmaz.

 Burun dikişsizdir ve topuk burun takviyelidir. Ayak yapınızdan dolayı çoraplarınızda delinmeler oluşuyorsa, ekstra güçlendirilmiş topuk ve burun bölgesi sayesinde sizin için doğru bir tercih olacaktır.

 Ter emici ve nefes alan bambu lifi, pamuklu kumaşlara göre daha fazla nem emme ve nefes alma özelliğine sahiptir. Emilen nem sayesinde cildiniz daha kuru, canlı ve rahat olmaktadır.

 Günlük kullanımınız için özel olarak tasarlanmıştır. Klasik ayakkabılarınız ve spor ayakkabılarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çift kat boğaz yapısı hem çorabın bacağınızda gün boyu düzgün durmasına imkân verir hem de ayaklarınızı sıkmadan rahat bir kullanım sunar. Size veya sevdiklerinize.

TrendCorap

“En Trend – En Moda”

Yorumlar

Yorum Yapınız