Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Mevsimlik Dikişsiz Pamuklu Erkek Soket Çorap Siyah - Gri - Lacivert

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Mevsimlik Dikişsiz Pamuklu Erkek Soket Çorap Siyah - Gri - Lacivert
₺299,90
Vergiler Hariç: ₺272,64
Bu Ürünün Diğer Renkleri

TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Mevsimlik Dikişsiz Pamuklu Erkek Soket Çorap Gri TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Mevsimlik Dikişsiz Pamuklu Erkek Soket Çorap Siyah - Gri - Lacivert TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Mevsimlik Dikişsiz Pamuklu Erkek Soket Çorap Siyah TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Mevsimlik Dikişsiz Pamuklu Erkek Soket Çorap Lacivert TrendCorap Premium Serisi 6 Çift Mevsimlik Dikişsiz Pamuklu Erkek Soket Çorap Siyah - LacivertKutu içeriğinde 2 adet siyah, 2 adet gri ve 2 adet lacivert renk olmak üzere toplam 6 adet %100 pamuklu kaliteli ipliklerle üretilmiş erkek soket çorap vardır. Ayakta oluşan teri anında emer. Pamuklu tuşesi ile ayaklarınız çok gün boyunca rahat edecektir. Yıkanmış ürün olduğundan, yıkadığınızda herhangi bir çekme olmaz.

  Burun dikişsizdir ve topuk burun takviyelidir. Ayak yapınızdan dolayı çoraplarınızda delikler oluşuyorsa, ekstra güçlendirilmiş topuklar ve ayak parmakları sayesinde, sizler için doğru bir seçim olacaktır. Dikişsiz burun bölgesi sayesinde parmak ve tırnak bölgesinde sürtünmeden kaynaklanan yaralanmaları minimum seviyeye indirerek koruyuculuğu maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

  Ter emici ve nefes alan pamuklu iplikleri sayesinde, daha fazla nem emme ve nefes alma özelliğine sahiptir. Emilen nem sayesinde cildiniz daha kuru, canlı ve rahat olmaktadır.

  TrendCorap pamuk çorapları, günlük kullanımınız için özel olarak tasarlanmıştır. Klasik ayakkabılarınız ve spor ayakkabılarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  TrendCorap pamuk çoraplarının boğaz kısmı bacağı sıkmayacak şekilde özel olarak tasarlandı. Çift kat boğaz yapısı hem çorabın bacağınızda gün boyu düzgün durmasına imkân verir hem de ayaklarınızı sıkmadan rahatlatmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yapınız