Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap Gri

TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap Gri
₺299,90
Vergiler Hariç: ₺272,64
Bu Ürünün Diğer Renkleri

TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap Siyah - Gri - Lacivert - Beyaz TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap Siyah TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap Lacivert TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap Beyaz TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap Siyah - Lacivert TrendCorap Premium Serisi 8 Çift Dikişsiz Bambu Erkek Spor Bilek Patik Çorap GriKalite

Kutu içeriğinde premium serisi, 8 adet gri renginde %100 kaliteli bambu ipliğinden üretilmiş, spor erkek patik çorap vardır. Bambu lifinden elde edilen kumaş ipeksi bir özelliğe sahiptir; ince ve yumuşaktır. Bu kumaş, pamuklu kumaşlara göre dört kat daha fazla nem emme ve nefes alma özelliğine sahiptir. Emilen nem sayesinde cildiniz daha kuru, canlı ve rahat olur. Cilt yapınız hassas veya tahriş olmaya meyilli ise TrendCorap bambu çoraplar, %100 bambu ipliği sayesinde hem ayağınızda ekstra yumuşaklık hissini yaşatacak hem de sağlıklı bir deneyim sunacaktır.

Dayanıklılık

Dikişsiz burun ve topuklar, çorapları daha dayanıklı hale getirmek için ekstra güçlendirilmiştir. Ayak yapınızdan dolayı çoraplarınızda delikler oluşuyorsa ekstra güçlendirilmiş topuklar ve burun sizin için doğru bir seçimdir.

Günlük Kullanıma Uygun Bambu Çorap

TrendCorap bambu çorapları günlük kullanımınız için özel olarak tasarlanmıştır. Farklı renklerdeki çoraplarımızı klasik ve spor ayakkabılarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kan Dolaşımını Destekler

TrendCorap bambu çoraplarının boğaz kısmı bacağı sıkmayacak şekilde özel olarak tasarlandı. Piyasadaki çorapların aksine, tek kat dokunan boğaz yapısı hem çorabın bacağınızda gün boyu düzgün durmasına imkan verir hem de bacağı sıkmayarak kan dolaşımını rahatlatır. Sıkmayan hassas lastik teknolojisiyle üretilen TrendCorap çoraplarıyla farkı yaşayarak hissedeceksiniz.

TrendCorap

"En Trend - En Moda"

Yorumlar

Yorum Yapınız